Dostupný software.

Jsou programy, které jsou volně dostupné všem studentům na dopravní fakultě.
autodesk
Zaregistruj se na stránkách Autodesku. Aktivuj účet z doručeného e-mailu (jako mail musí být zadán e-mail z domény ČVUT). Přihlaš se a najdi produkt, který chceš instalovat. V okně, které se zobrazí najdeš serial key.
matlab
Vytvořit si účet a stáhnout Matlab můžete ZDE.
windows
V rámci programu Microsoft Imagine mohou studenti ČVUT bezplatně získat operační systém Windows. Všichni studenti a zaměstnanci ČVUT v Praze mohou bezplatně získat po dobu svého studia nebo zaměstnání aktuální verzi kancelářského balíku Office 2016 Professional Plus až na pět svých desktopových nebo mobilních zařízení (Windows, Android, iPhone, Windows Phone).
Studentská licence
Studentská licence Microsoft Office ProPlus Je platný pouze pro STUDENTY a nárok na tuto výhodu jim v současné době zaniká s ukončením studia na ČVUT. Každých 30 dní je nutná reaktivace, jinak se z Office stává jen reader souborů. Licencování produktů se MUSÍ provádět přes portál Microsoftu: https://login.microsoftonline.com , odkud se musí stáhnout i instalační soubory. Na portál se studenti přihlašují zadáním: username@cvut.cz a Hesla ČVUT. Ověření probíhá na ADFS serverech VIC ČVUT na adrese https://logon.ms.cvut.cz
Užitečné freeware programy
Freewarové programy, které vám mohou usnadnit život na fakultě
Všechny ostatní programy pro studenty jsou k dispozici ZDE.
V případě jakýchkoliv dalších problémů využijte Helpdesk